Chybějící značka přechod pro chodce u Kauflandu Michle

Dobrý den, na přechodu pro chodce od zastávky Chodovská na parkoviště Kaufland Michle dochází denně ke konfliktním situacím kvůli chybějícímu svislému značení - přechod pro chodce. Dříve zde tato značka byla. Bylo by dobré před přechod instalovat i zpomalovací pruhy. Na fotografiích je současný (bez značky) a dřívější (se značkou) stav. Několikrát jsem byl svědkem situace, kdy auto na přechodu málem přejelo člověka.

Zaslal: D B, 01.08.2022 v 09:28

Praha 10-
 
 
 
 

U plynárny, Praha 10

Komunikace o řešení podnětu

Podnět byla odeslán. Poté, co obdržíme odpověď od příslušné městské části nebo jiné odpovědné instituce, které bude podnět předán, zveřejníme ji na tomto místě.

Diskuze

Daniel Čech: Dobrý den,
nejedná se o území Prahy 10, ale Prahy 4.
13.09.2022 v 14:46    

Přidat komentář


Sledovat řešení podnětu (?)



U plynárny, Praha 10

 

Sledovat řešení podnětu

Nechte nám svůj e-mail. Zašleme vám informace o postupu při řešení tohoto podnětu.

Podobné podněty

Chybějící přechod na Hornomlýnské

Praha - Kunratice, 19. červen 2020 S odpovědí

Křižovatka Hoštická x Putimská x Lad.Coňka

Praha - Libuš, 23. únor 2012 Vyřešený


Zobrazit všechny podněty