Propadávající se víko kanálu na chodníku - Měchenická Praha 4

Dobrý den,
https://mapy.cz/zakladni?vlastni-body&x=14.4865559&y=50.0500542&z=19&ut=Nov%C3%BD%20bod&uc=9hKMYxXlht&ud=14, u domu Na Chodovci 2548/42, je na chodníku kruhové víko kanálu, které se při zatížení (šlápnutí) propadne. Žádám Vás o urychlenou opravu - v daném místě není pouliční osvětlení a zejména po tmě hrozí úraz. Děkuji za urychlené vyřízení.

Zaslal: Jan Veselý, 20.07.2022 v 10:29

Praha 4-

Měchenická, Praha 4

Komunikace o řešení podnětu

Podnět byla odeslán. Poté, co obdržíme odpověď od příslušné městské části nebo jiné odpovědné instituce, které bude podnět předán, zveřejníme ji na tomto místě.

Diskuze

Žádné komentáře

Přidat komentář


Sledovat řešení podnětu (?)



Měchenická, Praha 4

 

Sledovat řešení podnětu

Nechte nám svůj e-mail. Zašleme vám informace o postupu při řešení tohoto podnětu.

Podobné podněty

Skládka v okolí stanice metra Budějovická

Praha 4, 23. září 2013 S odpovědí

Zábor komunikace

Praha 4, 09. duben 2013 S odpovědí

Tankodrom v Bořivojově ulici

Praha 3, 05. srpen 2012 Vyřešený


Zobrazit všechny podněty