chodníky v okolí Danube House dlouhodobě uzavřeny

Ze všech stran kolem budovy Danube House jsou chodníky dlouhodobě uzavřeny - obehnány plůtky a páskou. Domnívám se, že jde o nějaké nebezpečí opadávání obkladu fasády z budovy. Nouzové uzavření chodníků by se dalo na omezenou dobu pochopit, ale ta doba trvá už několik let a s fasádou se viditelně nic neděje.

Zaslal: Jiří Boháč, 27.06.2022 v 09:47

Praha 8-

Rohanské nábřeží, Praha 8

Komunikace o řešení podnětu

Podnět byl odeslán. Poté, co obdržíme odpověď od příslušné městské části nebo jiné odpovědné instituce, které bude podnět předán, zveřejníme ji na tomto místě.

Diskuze

Žádné komentáře

Přidat komentář


Sledovat řešení podnětu (?)



Rohanské nábřeží, Praha 8

 

Sledovat řešení podnětu

Nechte nám svůj e-mail. Zašleme vám informace o postupu při řešení tohoto podnětu.

Podobné podněty

Přechod pro chodce v Trojské ulici, Kobylisy

Praha 8, 07. listopad 2015 Bez odpovědi

Odpadkový koš na psí exkrementy

Praha 8, 27. březen 2023 Bez odpovědi

Rozpadlý chodník

Praha 2, 13. květen 2013 Vyřešený

Chodník ve Vyžlovské ulici

Praha 10, 18. srpen 2013 Vyřešený


Zobrazit všechny podněty