Chodník před Vinohradskou nemocnicí,

Parkování na chodníku, které chodcům téměř zamezuje projít. Dříve se v místě nacházelo zábradlí, které prostor autům vymezovalo, ale to už bylo před časem odstraněno...

Zaslal: Michaela Šmídová, 09.06.2022 v 10:55

Praha 10-

Šrobárova, Praha 10

Aktualizace podnětu

09.06.2022

MČ Praha 10 přidal následující aktualizace podnětu:

Vyjádření MČ Praha 10- zábradlí bylo odstraněno správcem komunikace z důvodu havarijního stavu a nevyjasněných majetkových poměrů daného zábradlí ( o jeho opětovném umístění se neuvažuje ). V současné době odděluje prostor pro parkování a chodník vodorovné dopravní značení, které bude v nejbližší době obnoveno na základě našeho požadavku.

Martin Kunc
Referát dopravy a speciálního stavebního úřadu
Odbor dopravy



24.10.2022

Michaela Šmídová přidala následující aktualizace podnětu:

Dobrý den, situace se od nahlášení podnětu nezměnila....Podle odpovědi z MČ Praha 10 ze začátku června mělo dojít k vyznačení parkování v nejbližší době.
Kdy ale ta nejbližší doba nastane?




31.10.2022

Městský úřad Praha 10 přidal následující aktualizace podnětu:

Dobrý den, byl vznesen dotaz na správce komunikace, jímž je Technická správa komunikací hl. m. Prahy a.s., na termín provedení požadavku z června 2022. Bohužel termín za MČ nedokážeme nijak ovlivnit.

Martin Kunc
Referát dopravy a speciálního stavebního úřadu
Odbor dopravy



18.04.2023

Petr Novák přidal následující aktualizace podnětu:

Datovou zprávou na MČ Praha 10 byla dne 17.4.2023 odeslána žádost na vyřešení problému s parkováním na chodníku s návrhy na instalaci parkovacích dorazů, baliset nebo sloupků.




Komunikace o řešení podnětu

Podnět byl odeslán. Poté, co obdržíme odpověď od příslušné městské části nebo jiné odpovědné instituce, které bude podnět předán, zveřejníme ji na tomto místě.

Diskuze

Žádné komentáře

Přidat komentář


Sledovat řešení podnětu (?)



Šrobárova, Praha 10

 

Sledovat řešení podnětu

Nechte nám svůj e-mail. Zašleme vám informace o postupu při řešení tohoto podnětu.

Podobné podněty

Keře přerůstající do chodníku v Kolodějské

Praha 10, 18. červenec 2015 Vyřešený

Rozpadající se dlažba na Starostrašnické

Praha 10, 18. duben 2016 Vyřešený

Chybějící nájezd na zastávce tramvaje Pod Jezerkou

Praha 4, 03. červen 2019 Bez odpovědi

Blokování chodníku reklamou

Praha 1, 07. únor 2016 Vyřešený


Zobrazit všechny podněty