Rozbitý chodník za bývalým velodromem Ohrada

Chodník za bývalým velodromem Ohrada v úseku mezi lampami VO číslo 302 136 až 302 132 má několik děr. Přesněji jednu prohlubeň u lampy číslo 302 133, dvojici trčících kovových zbytků po sloupcích u lamp 302 135 a 302 133 a čtyři díry na severním okraji chodníku s pařezy již pokácených stromů. Vznik oněch zmíněných čtyřech děr byl zapříčiněn přítomností kmenů vzrostlých stromů, které takto chodník obešel. Ovšem tyto stromy již odvál čas a proto by bylo dobré šíři chodníku sjednotit. Předem děkuji

Zaslal: Martin Šemík, 24.05.2022 v 13:24

Praha 3-
 
 
 
 
 
 

Pražačka, Praha 3

Aktualizace podnětu

31.05.2022

Městská část Praha 3 přidal následující aktualizace podnětu:

Pozemek je bohužel v soukromém vlastnictví developera STRM Gama, a.s., který na pozemcích směrem na jih plánuje stavbu developerského projektu. Na základě dohody mezi developerem, MČ a hlavním městem bude v souvislosti s výstavbou převedena část pozemků do majetku hlavního města. Mělo by tak být následně možné rozšířit a rekonstruovat koridor mezi parkem na Vítkove a lávkou vedoucí přes ulici Pod Krejcárkem. Investor aktuálně připravuje dokumentaci vyřizuje stavební povolení, termín výstavby je z mé pozice těžké odhadovat, dá se však předpokládat horizont 2023 – 2025. Do té doby bohužel není legitimní očekávat, že by město investovalo do stavebních úprav původní cesty na soukromém pozemku.

Děkuji, s pozdravem,

Ondřej Rut
místostarosta

Městská část Praha 3



Komunikace o řešení podnětu

Podnět byla odeslán. Poté, co obdržíme odpověď od příslušné městské části nebo jiné odpovědné instituce, které bude podnět předán, zveřejníme ji na tomto místě.

Diskuze

Leoš Konečný: Je úžasné, že se opět "zabetonuje" další volné místo. Budeme žít mezi betonovými krabicemi, které si stejně koupí jen zahraniční firmy k pronájmu.
17.01.2023 v 13:47    

Přidat komentář


Sledovat řešení podnětu (?)



Pražačka, Praha 3

 

Sledovat řešení podnětu

Nechte nám svůj e-mail. Zašleme vám informace o postupu při řešení tohoto podnětu.

Podobné podněty

Díra v asfaltu na přechodu přes Čáslavskou

Praha 3, 24. duben 2013 Vyřešený

Sloupky v ulici Lukášova

Praha 3, 31. leden 2016 S odpovědí

Rozbitý chodník v centru města. Rybná, Praha 1

Praha 1, 27. květen 2015 Vyřešený

Zcela rozbitý chodník v Mánesově ulici 14-16

Praha 2, 18. prosinec 2015 S odpovědí


Zobrazit všechny podněty