Auta parkující před přechodem

Přechod přes ulici Koněvova, roh ulic Koněvova a Strážní, směr do centra. Přes auta parkující na bílém šrafování nenívidět chodec jdoucí přes ulici Koněvova. Bylo by možné osadit šrafování např.zelenými plastovými sloupky,aby zde auta nemohla parkovat?

Zaslal: Jana Polnarová, 03.05.2022 v 14:17

Praha 3-

Koněvova, Praha 3

Komunikace o řešení podnětu

Podnět byla odeslán. Poté, co obdržíme odpověď od příslušné městské části nebo jiné odpovědné instituce, které bude podnět předán, zveřejníme ji na tomto místě.

Diskuze

Petr Mráz: Ano, na tomto místě před přechodem (vede i na tramvajovou zastávku) stojí každou chvíli nějaké vozidlo. Většinou se jedná o dodávky, přes které již není vidět vůbec. Nebezpečnější je to o to, že řidiči jedoucí po Koněvově před přechodem vůbec nezpomalí, takže by neměli žádnou šanci reagovat na vstup chodce do vozovky.
Foto z dneška https://photos.app.goo.gl/qTN5J1iLZj1MfBCE9
27.09.2022 v 14:50    

Přidat komentář


Sledovat řešení podnětu (?)



Koněvova, Praha 3

 

Sledovat řešení podnětu

Nechte nám svůj e-mail. Zašleme vám informace o postupu při řešení tohoto podnětu.

Podobné podněty

Díra v chodníku v Přemyslovské

Praha 3, 19. duben 2016 Vyřešený

Blokování chodníku reklamou

Praha 1, 07. únor 2016 Vyřešený

Nájezd pro kočárky

Praha 11, 28. květen 2019 S odpovědí


Zobrazit všechny podněty