Rozbitý chodník v ulici Hraniční, Praha 3

Rozbitý chodník v ulici Hraniční, Praha 3

Zaslal: Jan Bouchal, 02.05.2022 v 14:34

Praha 3-
 
 
 

Hraniční, Praha 3

Aktualizace podnětu

03.05.2022

Městská část Praha 3 přidal následující aktualizace podnětu:

Dobrý den,
Za řešení tohoto podnětu je zodpovědná Technická správy komunikací hl. m. Prahy (TSK) jako organizace hlavního města pověřená správou této ulice. Za sebe souhlasím, že stav tohoto chodníku je velmi špatný a předávám tento podnět zástupci TSK.

S pozdravem,

Ondřej Rut
místostarosta



Komunikace o řešení podnětu

Podnět byla odeslán. Poté, co obdržíme odpověď od příslušné městské části nebo jiné odpovědné instituce, které bude podnět předán, zveřejníme ji na tomto místě.

Diskuze

Žádné komentáře

Přidat komentář


Sledovat řešení podnětu (?)



Hraniční, Praha 3

 

Sledovat řešení podnětu

Nechte nám svůj e-mail. Zašleme vám informace o postupu při řešení tohoto podnětu.

Podobné podněty

Další díry u vodárny

Praha 3, 14. srpen 2014 S odpovědí

Výtluk na rohu Jičínské a Vinohradské

Praha 3, 04. leden 2014 Vyřešený

Neprůchodný chodník Otakarova

Praha 4, 19. říjen 2012 Bez odpovědi

Z chodníku trčí ostrý pozůstatek tyče

Praha 6, 28. srpen 2015 S odpovědí


Zobrazit všechny podněty