Rozbitý chodník v ulici Generála Šišky u autobusové zastávky

Rozbitý chodník v ulici Generála Šišky u občasné autobusové zastávky Mondřanská poliklinika. Mezi ulicí a parkovištěm před Priorem. Chodník je na několika místech poškozen a je velice těžké ho překonat pro lidi na vozíčku či pro lidi s kočárkem.

Zaslal: Jiří Brůžek, 21.02.2022 v 15:39

Praha 12-
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Generála Šišky, Praha 12

Komunikace o řešení podnětu

Podnět byla odeslán. Poté, co obdržíme odpověď od příslušné městské části nebo jiné odpovědné instituce, které bude podnět předán, zveřejníme ji na tomto místě.

Diskuze

Žádné komentáře

Přidat komentář


Sledovat řešení podnětu (?)



Generála Šišky, Praha 12

 

Sledovat řešení podnětu

Nechte nám svůj e-mail. Zašleme vám informace o postupu při řešení tohoto podnětu.

Podobné podněty

Rozbitá elektrická svorkovnice u Cholupic

Praha 12, 15. leden 2016 S odpovědí

Rozbitá dlažba - Moskevská 34

Praha 10, 19. červen 2015 Vyřešený

Chodník a silnice ve špatném stavu

Praha 10, 10. červenec 2013 Vyřešený


Zobrazit všechny podněty