Uklidit chodnik na ulici Trebenicka- vedle plotu MS Chabarovicka

Frekventovany chodnik vedle plotu MS Chabarovicka neni uklizen (blato, listi, atd). Jedna se o delku cca 100 m.
Misto: chodnik na ulici Trebenicka hned vedle MS Chabarovicka.

Dekuji a s pozdravem,
AB.

Zaslal: Andras Bercsenyi, 20.12.2021 v 08:47

Praha 8-

Třebenická, Praha 8

Komunikace o řešení podnětu

Podnět byla odeslán. Poté, co obdržíme odpověď od příslušné městské části nebo jiné odpovědné instituce, které bude podnět předán, zveřejníme ji na tomto místě.

Diskuze

Žádné komentáře

Přidat komentář


Sledovat řešení podnětu (?)



Třebenická, Praha 8

 

Sledovat řešení podnětu

Nechte nám svůj e-mail. Zašleme vám informace o postupu při řešení tohoto podnětu.

Podobné podněty

Špatně parkující auta ženoucí cyklisty na chodník

Praha 8, 12. březen 2014 S odpovědí

Prázdná rabátka v ulici Na Švihance

Praha 2, 25. březen 2014 S odpovědí

Přerůstající vegetace v Doubravčické

Praha 10, 15. říjen 2013 Vyřešený


Zobrazit všechny podněty