Nebezpečný přechod pro chodce

Na Starém náměstí v Ruzyni je špatně viditelný přechod. Při dešti, za šera nebo za tmy je extrémě špatně viditelný. Pouliční osvětlení je na místě přechodu slabé. Motoristy na přechod sice upozorní značka umístěna přímo u “zebry”, ale chybí značka přikazující snížit rychlost.
Dne 12.10. 2021 v ranních hodinách (cca v 6:45) na tomto přechodu porazilo auto chodce. Způsobilo mu těžká zranění.
Prosím o rychlé zlepšení viditelnosti tohoto přechodu. Denně tam přechází děti na lezeckou stěnu, fotbal, je zde i hotel..

Zaslal: Lucie Brotánková, 11.11.2021 v 10:27

Praha 6-
 
 

Staré nám., Praha 6

Aktualizace podnětu

15.11.2021

Chodci Sobě přidal následující aktualizace podnětu:

Podnět jsme odeslali i na radnici Prahy 6. Níže odpověď od změňte to. Situaci budeme sledovat.

Dobrý den,

zaslaný podnět jsme v pořádku přijali a předali jsme jej Odboru komunikací a drah Magistrátu hl. m. Prahy k vyjádření. Jakmile obdržíme odpověď, ihned Vás budeme informovat.

Děkujeme za spolupráci.

S pozdravem a přáním hezkého dne

tým změňte.to



16.11.2021

Chodci Sobě přidal následující aktualizace podnětu:

Odpověď z MÚ Prahy 6:

Dobrý den,

přechod se nachází na MK I. třídy Drnovská, která není v kompetenci ÚMČ P6, nýbrž náleží Magistrátu HMP.

S pozdravem

Ing. Radek Polák
referent dopravního značení
oddělení státní správy
Odbor dopravy a životního prostředí



Komunikace o řešení podnětu

Podnět byla odeslán. Poté, co obdržíme odpověď od příslušné městské části nebo jiné odpovědné instituce, které bude podnět předán, zveřejníme ji na tomto místě.

Diskuze

Žádné komentáře

Přidat komentář


Sledovat řešení podnětu (?)



Staré nám., Praha 6

 

Sledovat řešení podnětu

Nechte nám svůj e-mail. Zašleme vám informace o postupu při řešení tohoto podnětu.

Podobné podněty