Přechod u MŠ Novoborská

Přechod je nepřehledný, není vidět do vozovky a řidiči nejezdí dle předpisů. V okamžiku kdy chodce řidiči vidí, už nestíhají zabrzdit. Každé ráno se potýkáme s nebezpečnou situací, kdy střetu brání jen fakt, že jsme dospělí a raději počkáme. Dítě by mohlo situaci i nebezpečí podcenit. Stačil by prozatím zpomalovací práh. Přechod je využívaný hlavně dětmi, proto by bylo na místě zamyslet se nad prevencí. Nemluvě o špatném parkování, které riziko ještě zvyšuje.

Zaslal: Martina Benešovská , 11.11.2021 v 10:21

Praha 9-

Novoborská, Praha 9

Komunikace o řešení podnětu

Podnět byla odeslán. Poté, co obdržíme odpověď od příslušné městské části nebo jiné odpovědné instituce, které bude podnět předán, zveřejníme ji na tomto místě.

Diskuze

Žádné komentáře

Přidat komentář


Sledovat řešení podnětu (?)



Novoborská, Praha 9

 

Sledovat řešení podnětu

Nechte nám svůj e-mail. Zašleme vám informace o postupu při řešení tohoto podnětu.