Nepřehledný přechod - vysoké křoví v Mazancově ulici

Frekventovany prechod, pod kopcem kolem Billy, nebezpeci vbehnuti deti do vozovky. Vzrostle krovi, ktere brani ve vyhledu prechazejicim detem.

Zaslal: Anna Novakova, 25.05.2021 v 18:41

Praha 12-

Mazancova, Praha 12

Komunikace o řešení podnětu

Odpoveď: 26.05.2021 20:22

Chodci sobě:

Podnět byl předán městskou částí Praha 4 i námi na TSK hl. m. Prahy, která má tuto komunikaci ve své správě.



Považujete odpověď za dostačující?

Diskuze

Žádné komentáře

Přidat komentář


Sledovat řešení podnětu (?)



Mazancova, Praha 12

 

Sledovat řešení podnětu

Nechte nám svůj e-mail. Zašleme vám informace o postupu při řešení tohoto podnětu.

Podobné podněty

Nedodržování zákazu zastavení v ulici Angelovova

Praha 12, 10. září 2013 Bez odpovědi

Lampa nesvítí přes stromy

Praha 12, 29. listopad 2018 Vyřešený

Přechod nepřechod Hlaváčova ul. (naproti č.p. 10)

Praha 8, 18. prosinec 2015 S odpovědí

Úprava křižovatky Prokopova/Rokycanova

Praha 3, 05. květen 2012 Vyřešený


Zobrazit všechny podněty