Chybějící vyznačení přechodu pro chodce

Na komunikaci Elišky Peškové (před domem číslo 2) není vyznačen přechod pro chodce. Chodci na této velmi frekventované komunikaci vstupují do vozovky v této části komunikace po částečně vyznačeném přechodu pro chodce a hrozí kolize s projíždějícími vozidly.

Zaslal: Petr Mareš, 27.04.2021 v 13:18

Praha 5-

Elišky Peškové, Praha 5

Komunikace o řešení podnětu

Podnět byla odeslán. Poté, co obdržíme odpověď od příslušné městské části nebo jiné odpovědné instituce, které bude podnět předán, zveřejníme ji na tomto místě.

Diskuze

Žádné komentáře

Přidat komentář


Sledovat řešení podnětu (?)



Elišky Peškové, Praha 5

 

Sledovat řešení podnětu

Nechte nám svůj e-mail. Zašleme vám informace o postupu při řešení tohoto podnětu.

Podobné podněty

Rozbitý chodník u metra Anděl (ul. Nádražní)

Praha 5, 13. leden 2017 Vyřešený

Přechod u mateřské školky

Praha 5, 27. srpen 2012 S odpovědí

Zmizelý přechod pro chodce v Černínově

Praha 3, 05. srpen 2012 S odpovědí

Nebezpečná křižovatka před školou

Praha 10, 09. červenec 2018 S odpovědí


Zobrazit všechny podněty