Rozbitá ruční pumpa v Dykově ulici, na rozhraní domů 19 a 21, Praha 10

Prosím o zvážení možnosti opravy a zprovoznění této pumpy, je bohužel v nesmírně špatném stavu, jak je vidět na fotografiích. Kolem pumpy zajímavě vybočuje původní plot činžovního domu, na pumpu je takto soustředěna pozornost a o to žalostněji bohužel celé zátiší s pumpou působí.

Pro srovnání též přikládám foto opravené pumpy na Malé Straně (pozn. Chodci sobě: to je ta zelená, nerozbitá, na jedné z fotografií, bohužel se nám nedaří ji umístit na konec, stále skáče jinam mezi ostatní fotky:)).

Zaslal: A. Miksova, 18.04.2021 v 17:03

Praha 10-
 
 
 
 
 
 
 
 

Dykova, Praha 10

Komunikace o řešení podnětu

Odpoveď: 20.04.2021 18:39

Zde je prosba z MHMP, kam jsme podnět předali:

Dobrý den,

děkujeme za Váš podnět.

Abychom ho mohli co nejdříve předat k vyřešení na příslušnou instituci, rádi bychom Vás poprosili o doplnění fotografie Vámi zaslaného podnětu.

Potřebujeme fotografii širšího okolí, abychom mohli správně identifikovat nejen povahu podnětu, ale i místo, kterého se týká.

Doplňující fotografii prosím zašlete zpět v odpovědi na tento e-mail (pozn. Chodci sobě - zašlete prosím nám na info@chodcisobe.cz, předáme.).

Děkujeme.



Považujete odpověď za dostačující?

Odpoveď: 27.04.2021 13:20

Dobrý den, zde zatím reakce z MHMP:

Dobrý den,

zaslaný podnět jsme v pořádku přijali, bohužel nelze jednoznačně určit řešitele, proto jsme požádali o vyjádření Odbor hospodaření s majetkem Magistrátu hlavního města Prahy. Jakmile obdržíme potřebné údaje, budeme Vás informovat.

Pokud by Váš podnět přestal být aktuální, dejte nám prosím vědět.

Děkujeme za spolupráci.

S pozdravem a přáním hezkého dne

tým změňte.to



Považujete odpověď za dostačující?

Odpoveď: 11.05.2021 15:32

Dobrý den, zasíláme vyjádření Magistrátu hl. m. Prahy, Odboru hospodaření s majetkem:

„Dobrý den,

níže uvedený podnět ve věci zvážení možnosti opravy a zprovoznění pumpy byl předán správci k přímému vyřízení."



Považujete odpověď za dostačující?

Diskuze

Žádné komentáře

Přidat komentář


Sledovat řešení podnětu (?)



Dykova, Praha 10

 

Sledovat řešení podnětu

Nechte nám svůj e-mail. Zašleme vám informace o postupu při řešení tohoto podnětu.

Podobné podněty

Nebezpečný přechod Bělocerkevská

Praha 10, 16. duben 2013 Vyřešený

Pomalovaná ulice Národních hrdinů

Praha - Dolní Počernice, 15. prosinec 2020 Bez odpovědi

Chybějící mříže v rabátcích v Jičínské

Praha 3, 17. květen 2016 Bez odpovědi


Zobrazit všechny podněty