Chlebovická/Příborská

Chlebovická / Příborská. Parkování vedle přechodu pro chodce na jižní straně blokuje viditelnost pro řidiče a chodce. Neexistují žádná parkovací místa od odpadků po autobusové zastávky. Trafické sloupky jsou potřebné jako na příkladu obrázku.

Zaslal: Hubert Dudek, 29.03.2021 v 21:34

Praha 18-
 
 

Příborská, Praha 18

Komunikace o řešení podnětu

Odpoveď: 08.04.2021 07:31

Lakonická odpověď z MČ:

Dobrý den, parkování před přechodem řeší příslušný zákon a vyhláška. Za přechodem je dopravní značka Zákaz zastavení. Instalace sloupků není důvodná.

Pavel Fialka

OHSI ÚMČ Praha 18



Považujete odpověď za dostačující?

Diskuze

Hubert Dudek: To nevyřeší problém. Každý ignoruje značky. Sloupků je možné pouze preventivní opatření. Je to také přechod do školy se špatnou viditelností kvůli tomu.
08.04.2021 v 10:19    

prt: Značka Zákaz zastavení je ale v takové vzdálenosti za přechodem, že za přechodem umožňuje legální zastavení (a s ohledem na šířku komunikace k 8 m možná i stání), které rozhodně poměry zhoršuje.
https://mapy.cz/s/mosatajevo
21.04.2021 v 12:49    

Přidat komentář


Sledovat řešení podnětu (?)



Příborská, Praha 18

 

Sledovat řešení podnětu

Nechte nám svůj e-mail. Zašleme vám informace o postupu při řešení tohoto podnětu.

Podobné podněty

Přechod v Třinecké ulici

Praha 18, 07. duben 2021 S odpovědí

BEZPEČNĚ DO ŠKOLY - TUPOLEVOVKA

Praha 18, 11. březen 2021 S odpovědí

Parkování ulice Kischova, Pražského Povstání

Praha 4, 07. březen 2022 Bez odpovědi


Zobrazit všechny podněty