BEZPEČNĚ DO ŠKOLY - TUPOLEVOVKA

Návrh na zlepšení bezpečnosti dětí na cestě do Topolevovky - školy.
Tupolevova / Beranových: děti do školy Tupolevova musí projít křižovatkou Tupolevova / Beranových. V posledních letech byla vylepšena většina přechodů pro chodce přes Tupolevovu, ale ne tento. Tupolevova je hlavní silnice. Zde tedy lze implementovat stejné řešení jako na ostatních místech stejné ulice. (na fotografii vylepšený přechod pro chodce na Tupolevově vedle autobusové zastávky, přidejte totéž na Tupolevově / Beranových)

Zaslal: Hubert Dudek, 11.03.2021 v 20:55

Praha 18-
 
 

Tupolevova, Praha 18

Komunikace o řešení podnětu

Odpoveď: 17.03.2021 19:37

Dobrý den, zde zatím vyjádření z MHMP, z MČ Praha 18 zatím reakci nemáme:

"Dobrý den,

zaslaný podnět jsme v pořádku přijali a předali jsme jej Úřadu městské části Praha 18 k vyjádření. Ze zkušeností víme, že odpověď obdržíme během 11 - 12 dní. Jakmile se tak stane, ihned Vás budeme informovat.

Pokud by Váš podnět přestal být aktuální, dejte nám prosím vědět."



Považujete odpověď za dostačující?

Diskuze

strašil: V současné době je nový přechod přes komunikaci Beranových u křižovatky v jednání a před vydáním stavebního povolení
17.01.2023 v 14:26    

Přidat komentář


Sledovat řešení podnětu (?)



Tupolevova, Praha 18

 

Sledovat řešení podnětu

Nechte nám svůj e-mail. Zašleme vám informace o postupu při řešení tohoto podnětu.

Podobné podněty

Chybějící přechod pro chodce

Praha 18, 13. leden 2022 S odpovědí

Chybějící propojka chodníků

Praha 18, 19. leden 2013 S odpovědí

Modrá zóna zhoršila podmínky na přechodu - Barrandov

Praha 5, 20. prosinec 2021 Bez odpovědi


Zobrazit všechny podněty