Dlouhý provoz semaforu na ulici Nárožní

Dobrý den,

každý den (večer po práci kolem 19:00) procházím přes přechod před obchodem XXXLutz-Mobelix na ulici Nárožní na Praze 13. I když na cestě není žádný provoz (obchod zavírá v 18:00) tak je semafor v provozu.

Jako chodec nechci přebíhat na červenou - nikdy nevíte odkud vyskočí policajt. Tak čekám na zelenou a zákon schválnosti - často zastavím jediný vůz (autobus MHD s lidmi). Věřím, že tenhle stav irituje i mnoho jiných chodců a řidičů a zbytečně zvedá krevní tlak, který se pak projeví na cestě agresivnější jízdou řidičů a de facto se zvýší nebezpečí pro nás chodce.

Bylo by možné přenastavit semafor tak aby fungoval jenom v době kdy je obchod skutečně otevřen? Zvýší se tím plynulost provozu.

Děkuji za odpověď.

Zaslal: Jan Novak, 17.02.2021 v 08:41

Praha 13-

Nárožní, Praha 13

Komunikace o řešení podnětu

Odpoveď: 20.02.2021 22:04

Zde je reakce z MHMP, kam jsme Váš podnět předali a kde je také veden v systému zmente.to pod ID UKO66202100883 pro případnou další komunikaci:

"Dobrý den,

zaslaný podnět jsme v pořádku přijali a předali jsme jej Technické správě komunikací hl. m. Prahy, a.s. k vyjádření. Ze zkušeností víme, že odpověď obdržíme během 10 - 11 dní. Jakmile se tak stane, ihned Vás budeme informovat.

Pokud by Váš podnět přestal být aktuální, dejte nám prosím vědět."



Považujete odpověď za dostačující?

Diskuze

Žádné komentáře

Přidat komentář


Sledovat řešení podnětu (?)



Nárožní, Praha 13

 

Sledovat řešení podnětu

Nechte nám svůj e-mail. Zašleme vám informace o postupu při řešení tohoto podnětu.

Podobné podněty

Velmi kluzký chodnik

Praha 13, 24. leden 2013 S odpovědí

Přechod(y) přes Plzeňskou

Praha 5, 27. srpen 2012 S odpovědí


Zobrazit všechny podněty