Nezpevněná krajnice - travnatá plocha příjezdu Mezi domy

V příjezdové cestě do dvora v ulici Jašíkova je již několik let 'díra plná bláta' kterou vozidla neustále po dešti prohlubují a dochází k vylévání louže do prostoru ulice až ke zde parkujícím vozidlům kudy prochází návštěvníci prostoru za vraty a kličkují mezi loužemi a blátem.
Již zde na tuto skutečnost bylo opakovaně upozorňováno (např. by zde bylo vhodné upravit a popř. zřídit příchozí chodníček okolo kontejnerů vedoucí k posuvným vratům kam chodí zákazníci kavárny - do výdejového okénka, aby se neproplétali mezi projíždějícími či parkujícími vozidly v ústí ulice).
Prozatím by stačilo vysypat prostor jemnějším štěrkem a poté např. zámkovou dlažbou jako je ve vnitřním prostoru pozemku pro parkování zaměstnanců.
Děkujeme, rezidenti ulice Jašíkova

Zaslal: Sandra Landová, 02.02.2021 v 14:41

Praha 11-
 
 

Jašíkova, Praha 11

Komunikace o řešení podnětu

Podnět byla odeslán. Poté, co obdržíme odpověď od příslušné městské části nebo jiné odpovědné instituce, které bude podnět předán, zveřejníme ji na tomto místě.

Diskuze

Zbyněk Uzel: Asi takhle, dovolím si pochybovat, že auta jezdí do areálu školy legálně. Na stavebním úřadě ví, jak je který objekt nebo plocha kolaudovaná a školní dvůr určitě nebude parkoviště.
04.02.2021 v 21:52    

Přidat komentář


Sledovat řešení podnětu (?)



Jašíkova, Praha 11

 

Sledovat řešení podnětu

Nechte nám svůj e-mail. Zašleme vám informace o postupu při řešení tohoto podnětu.