Nebezpečný přechod na ulici Novodvorská u stanice autobusu Čechtická

Přechod pro chodce zaniká ve světle veřejného osvětlení. Proč není přisvícen jako jinde? Značka “přechod pro chodce” na tomto přechodu směrem do centra je už několik měsíců pootočená. Proč není v této části ulice Novodvorská instalován RADAR? Neustále je zde překračována rychlost a cítíme se zde ohrožení projíždějícími auty. Děkuji Brandeisová Zita, Novodvorská 44, Praha 4

Zaslal: Zita Brandeisová, 18.01.2021 v 23:19

Praha 4-

Novodvorská, Praha 4

Komunikace o řešení podnětu

Podnět byla odeslán. Poté, co obdržíme odpověď od příslušné městské části nebo jiné odpovědné instituce, které bude podnět předán, zveřejníme ji na tomto místě.

Diskuze

Žádné komentáře

Přidat komentář


Sledovat řešení podnětu (?)



Novodvorská, Praha 4

 

Sledovat řešení podnětu

Nechte nám svůj e-mail. Zašleme vám informace o postupu při řešení tohoto podnětu.

Podobné podněty

Nebezpečný přechod v Choceradské ulici

Praha 4, 27. červen 2022 Bez odpovědi

Přechod nepřechod Hlaváčova ul. (naproti č.p. 10)

Praha 8, 18. prosinec 2015 S odpovědí

Chybějící přechod ul. Libocká

Praha 6, 27. červen 2017 S odpovědí


Zobrazit všechny podněty