Nesmyslně umístěný odpadkový koš

Koš je umístěný mimo prostor určený pro pohyb chodců. Jeho umístění tedy nedává moc dobrý smysl.

Zaslal: Filip Jareš, 27.12.2020 v 22:06

Praha 15-
 
 

Janovská, Praha 15

Komunikace o řešení podnětu

Podnět byla odeslán. Poté, co obdržíme odpověď od příslušné městské části nebo jiné odpovědné instituce, které bude podnět předán, zveřejníme ji na tomto místě.

Diskuze

Zdeněk Havel - ved. OD ÚMČ Praha 15: Dobrý den,
podnět byl předán na správce košů, Technickou správu komunikací, a.s..

S pozdravem
27.04.2022 v 10:35    

Přidat komentář


Sledovat řešení podnětu (?)



Janovská, Praha 15

 

Sledovat řešení podnětu

Nechte nám svůj e-mail. Zašleme vám informace o postupu při řešení tohoto podnětu.

Podobné podněty

Rozbitý chodník v Parmské

Praha 15, 25. únor 2012 Vyřešený

Rozbité a chybějící lavičky na náplavce

Praha 1, 15. duben 2016 Vyřešený

Chatrajici objekt na krizovatce ulic U Strže a Halasova

Praha 4, 13. listopad 2013 S odpovědí


Zobrazit všechny podněty