Zničený chodník/silnice, ohrožení chodců (Interserve)

Od 15.10.2020 byla zahájena výstavba bytového domu v Pištěkově ulici. Už po několika málo dnech zničila nákladní auta firmy Interserve (Lazarská 6, Praha 2, IČ: 28250214, zodpovědná osoba Martin Maštalíř) několik míst silnice/chodníku. Řidiči jezdí i v úzké jednosměrce vysokou rychlostí a naprosto bezohledně.
Po chodníku jezdí i v přilehlých křižovatkách s ulicí Rujanská a Ke Stáčírně (viz stopy po pneumatikách - vznikají i nebezpečné situace pro chodce - je tu úzký chodník a velký pohyb osob). Prosím o předání příslušným osobám a úřadům (stavební odbor?, správa majetku?, TSK?) pro zajištění nápravy, případně přijetí bezpečnostních opatření (dočasné zábradlí , retardéry). Děkuji.

Zaslal: Nada Clinova, 23.10.2020 v 01:47

Praha 11-
 
 
 
 
 
 
 
 

Rujanská, Praha 11

Komunikace o řešení podnětu

Odpoveď: 26.10.2020 10:20

Dobrý den,

zde je odpověď z MHMP, kam jsme podnět zaslali k řešení (a kde je veden pod označením UBE52202008656 v systému Změňte.to pro případnou další komunikaci):

Dobrý den,

zaslaný podnět jsme v pořádku přijali a předali jsme jej kompetentnímu řešiteli k vyjádření. Jakmile obdržíme odpověď, ihned Vás budeme informovat o stavu řešení.

Pokud by Váš podnět přestal být aktuální, například dojde-li dříve k nápravě či změně, prosím informujte nás.

Děkujeme za trpělivost a užitečný tip.

S pozdravem a přáním hezkého dne

tým změňte.to



Považujete odpověď za dostačující?

Diskuze

Žádné komentáře

Přidat komentář


Sledovat řešení podnětu (?)



Rujanská, Praha 11

 

Sledovat řešení podnětu

Nechte nám svůj e-mail. Zašleme vám informace o postupu při řešení tohoto podnětu.