Patrolování ulice Trmická

Na Zubrnické a Trmické ulici dochází k častému porušování pravidel parkování.
Na fotografiích - často parkování na chodnících, blokování popelnice a parkování v zakázané zóně (žlutá čára).
Můžete prosím prodloužit trasu policejní pěší hlídky k řešení těchto porušení?

Zaslal: Iurii Efremov, 04.09.2020 v 06:21

Praha 9-
 
 
 
 
 
 

Trmická, Praha 9

Komunikace o řešení podnětu

Odpoveď: 08.09.2020 21:37

Dobrý den,

požádáme Městskou policii o součinnost.

S pozdravem

Petra Gabrielová
referent oddělení správních činností
Oddělení správních činností
Odbor dopravy
Městská část Praha 9



Považujete odpověď za dostačující?

Diskuze

Žádné komentáře

Přidat komentář


Sledovat řešení podnětu (?)



Trmická, Praha 9

 

Sledovat řešení podnětu

Nechte nám svůj e-mail. Zašleme vám informace o postupu při řešení tohoto podnětu.

Podobné podněty

Vyfrézovaná část chodníku bez následné opravy

Praha 9, 19. duben 2012 Vyřešený

Nepořádek - ulice Makedonská, Praha 9

Praha 9, 14. červen 2020 S odpovědí

Blokování tramvajové zastávky Horky

Praha 4, 26. leden 2016 S odpovědí

Přístup ke kontejnerům na odpad

Praha 7, 04. duben 2014 S odpovědí


Zobrazit všechny podněty