Nepořádek - ulice Makedonská, Praha 9

Dobrý den, nedávno byly na ulici a přilehlém okolí nainstalovány koše na odpadky. Nápad je to dobrý, ale tyto koše jsou na 2 dny plné, přetékají a odpadky se válí nejen okolo košů, ale vítr je rozfouká po okolí a celá ulice vypadá jako skládka.
Je možné, aby byly tyto koše vyváženy častěji?
Je to samozřejmě také o obyvatelích, ale žije tu spousta lidí a udržovat pořádek je velmi těžké. A ne každý, kdo vidí plný koš, si svůj odpad odnese domů do koše.

Zaslal: Sim Sim, 14.06.2020 v 19:25

Praha 9-

Makedonská, Praha 9

Aktualizace podnětu

01.07.2021

Chodci Sobě přidal následující aktualizace podnětu:

Aktualizace po roce, firma Finep nereaguje, doporučujeme obrátit se přímo na firmu. Změnilo se něco během roku? Díky Chodci sobě.
Zpráva z Prahy 9:

Dobrý den,

Kolegyně Vinšová, která má tuto oblast na starosti, problém s koši nezaznamenala.

Jelikož se ale jedná se o soukromý pozemek, pro urychlení doporučujeme obracet se přímo na vlastníka pozemku (Finep).

S pozdravem

D. Brabcová


Mestská část Praha 9

Mgr. Dagmar Brabcová
odpadové hospodářství, ovzduší, ZPF, ekologická výchova
Oddělení životního prostředí
Odbor životního prostředí
Telefon: 283 091 363
Email: BrabcovaD@praha9.cz

Úřad městské části Praha 9
Sokolovská 14/324
180 49 Praha 9
http://www.praha9.cz



Komunikace o řešení podnětu

Odpoveď: 18.06.2020 08:43

Dobrý den,

celá oblast nového sídliště je dle katastru nemovitostí ve vlastnictví Finepu, je potřeba se s tímto podnětem obrátit na tuto organizaci (pozn. Chodci sobě: tento krok jsme učinili, čekáme na vyjádření).

S pozdravem

Ing. Michal Fiala
pověřený vedením kontrolního oddělení
Oddělení kontroly
Odbor životního prostředí a dopravy
Úřad městské části Praha 9



Považujete odpověď za dostačující?

Diskuze

Žádné komentáře

Přidat komentář


Sledovat řešení podnětu (?)



Makedonská, Praha 9

 

Sledovat řešení podnětu

Nechte nám svůj e-mail. Zašleme vám informace o postupu při řešení tohoto podnětu.

Podobné podněty

Parkoviště na chodníku a nedokončený chodník

Praha 9, 12. únor 2012 S odpovědí

Nepořádek ve Vysočanech

Praha 9, 23. červen 2015 Vyřešený

Řidiči ohrožují davy chodců u NTK

Praha 6, 18. červenec 2014 S odpovědí

Zákaz vstupu na propojení Hyacintová - K Chaloupkám

Praha 10, 05. leden 2016 Vyřešený


Zobrazit všechny podněty