Louže na novém chodníku Dělnická/Jankovcova (u restaurace Baterka)

Dobrý den,
na křižovatce Dělnická Jankovcova proběhla rozsáhlá rekonstrukce.
Po jejím ukončení zůstává po dešti veliká louže na rohu Dělnická 1481/71 Jankovcova (u restaurace Baterka). Voda tam stojí a neodtéká, nemá jak.
Myslím, že je škoda po tak nákladné rekonstrukci, mít takovou louži u přechodu pro chodce.
Fotografie přikládám.
Děkuji
Jana Stříbrná

Zaslal: Jana Stříbrná, 28.05.2020 v 12:39

Praha 7-
 
 
 

Dělnická, Praha 7

Komunikace o řešení podnětu

Odpoveď: 29.05.2020 13:46

Zde zatím reakce z MHMP, kam jsme podnět mimo jiné předali:

Dobrý den,

děkujeme za zaslaný podnět. Tímto byl naším prostřednictvím předán k vyjádření na příslušnou instituci. Jakmile obdržíme odpověď, budeme Vás obratem kontaktovat.



Považujete odpověď za dostačující?

Odpoveď: 01.06.2020 17:05

Vyjádření Technické správy komunikací hl.m. Prahy, a.s.:

"Dobrý den,

uvedený podnět k vyřešení byl uplatněn na zhotoviteli akce ELTODO, a.s. (obnova SSZ 7.125 Dělnická – Jankovcova)."



Považujete odpověď za dostačující?

Diskuze

Žádné komentáře

Přidat komentář


Sledovat řešení podnětu (?)



Dělnická, Praha 7

 

Sledovat řešení podnětu

Nechte nám svůj e-mail. Zašleme vám informace o postupu při řešení tohoto podnětu.

Podobné podněty

Zrušit tlačítko pro chodce na Milady Horákové

Praha 7, 24. červenec 2014 S odpovědí

Propadající se poklop Na Zámecké

Praha 4, 14. srpen 2014 Vyřešený

Zarostlý chodník v ulici U Kříže

Praha 5, 14. říjen 2014 Vyřešený


Zobrazit všechny podněty