Hluboký výmol v celkově rozbitém chodníčku nad parkem Jezerka

V prudkém svahu vedoucím z parku Jezerka do ulice Družstevní ochoz se na křížení chodníčků nachází hluboký výmol, jehož překonání při cestě do kopce např. s kočárkem vyžaduje (i vzhledem k výraznému sklonu svahu) téměř nadlidské úsilí. Výmol již před několika měsíci nahlášen přes aplikaci zmente.to, bohužel bez odezvy příslušného orgánu. Opravu by si vzhledem k míře rozdrolenosti, vzdouvání a rozpraskanosti žádal celý chodníček (ostatně i ty zbylé v tomto svahu nad parkem), ale skutečně akutní opravu potřebuje zmíněný výmol.

Zaslal: Petr Štádler, 21.02.2020 v 16:44

Praha 4-

Družstevní ochoz, Praha 4

Komunikace o řešení podnětu

Odpoveď: 24.02.2020 09:08

Odpověď z MHMP:

Dobrý den,

děkujeme za zaslaný podnět. Tímto byl naším prostřednictvím předán k vyjádření na příslušnou instituci. Jakmile obdržíme odpověď, budeme Vás obratem kontaktovat.

S pozdravem
tým zmente.to



Považujete odpověď za dostačující?

Diskuze

Karel Kučera: neočekávejte, že se tím někdo bude zabývat... upozorňoval jsem na tenhle problém již v roce 2014 a nic...
https://www.chodcisobe.cz/praha/podnety/1203/chodnik-v-parku-jezerka-v-dezolatnim-stavu
28.02.2020 v 08:02    

Karel Kučera: Dobrý den,

zabývá se problémem někdo? Děkuji za info
27.04.2020 v 09:00    

Chodci Sobě: Bohužel komunikace s MČ Praha 4 je v této době velice problematická, zejména co se týká podnětů z oblasti dopravy, nikdo na naše podněty nereaguje, bylo nám i řečeno, že se s námi bavit nechtějí. Podnět jsme na MČ znovu poslali, stejně jako na MHMP.
27.04.2020 v 12:42    

Petr Štádler: Tak nakonec mám od radnice neformální informace, že by letos měl být problém vyřešen - s největší pravděpodobností by mělo dojít k opravě min. nejhorších úseků chodníčků ve svahu. Komunikace MČ Praha 4 navenek je ovšem tristní.
27.04.2020 v 12:48    

Chodci Sobě: Děkujeme alespoň za tuto celkem povzbuzující informaci... Hezký den!
27.04.2020 v 13:05    

Přidat komentář


Sledovat řešení podnětu (?)



Družstevní ochoz, Praha 4

 

Sledovat řešení podnětu

Nechte nám svůj e-mail. Zašleme vám informace o postupu při řešení tohoto podnětu.

Podobné podněty

Pokácení stromu v ulici V Horkách a jeho náhrada

Praha 4, 20. květen 2013 Vyřešený

Nové obchodní centrum

Praha - Dolní Počernice, 15. září 2012 Bez odpovědi

Další díry v chodníku ve Slavíkově

Praha 3, 14. srpen 2014 S odpovědí


Zobrazit všechny podněty