Porucha LED osvětlení značek u přechodu u ZŠ

Nesvítí LED osvětlení značek „Pozor děti“ u ZŠ Lobkovicovo, ulice Šrobárova. Přechod je poměrně nebezpečný, jezdí se tam celkem rychle a zejména v ranních hodinách, kdy děti chodí do ZŠ, která přímo sousedí.

Zaslal: Jan Poláček, 19.01.2020 v 23:01

Praha 3-
 
 
 
 

Šrobárova, Praha 3

Komunikace o řešení podnětu

Podnět byla odeslán. Poté, co obdržíme odpověď od příslušné městské části nebo jiné odpovědné instituce, které bude podnět předán, zveřejníme ji na tomto místě.

Diskuze

Měření osvětlení: Pokud by bylo potřeba přisvícení zkontrolovat doporučuji http://www.top-osvetleni.cz/
05.02.2020 v 09:19    

Přidat komentář


Sledovat řešení podnětu (?)



Šrobárova, Praha 3

 

Sledovat řešení podnětu

Nechte nám svůj e-mail. Zašleme vám informace o postupu při řešení tohoto podnětu.

Podobné podněty

Výtluk na rohu Jičínské a Vinohradské

Praha 3, 04. leden 2014 Vyřešený

Výmlat na chodníku a rabátko ve Vlkově

Praha 3, 01. listopad 2012 Zaslaný

Zarostlý okraj cesty

Praha 8, 02. prosinec 2013 Zaslaný


Zobrazit všechny podněty