Rozpadající se dlažba chodníku v ulici Na Petynce

Uvolněné kostky dlažby postupně vypadávají. Jedná se o nájezd na souvislý pás podélných parkovacích stání na chodníku v ulici Na Petynce před domy č.p. 80 a 82. Uvolněné kostky komplikují parkování. Jsou ale i nebezpečné, když při výjezdu automobilů prudce odskakují od kol.

Zaslal: Jan Kalivoda, 07.01.2020 v 19:53

Praha 6-

Na Petynce, Praha 6

Komunikace o řešení podnětu

Odpoveď: 08.01.2020 21:50

Vyjádření Technické správy komunikací hl.m. Prahy, a.s.:

"Dobrý den,opravíme po přidělení finančních prostředků."



Považujete odpověď za dostačující?

Diskuze

Žádné komentáře

Přidat komentář


Sledovat řešení podnětu (?)



Na Petynce, Praha 6

 

Sledovat řešení podnětu

Nechte nám svůj e-mail. Zašleme vám informace o postupu při řešení tohoto podnětu.

Podobné podněty