Chybí kousek chodníku od Štěpařské směr do ul. Do Klukovic

Dobrý den, zajímalo by nás, jestli by šel dobudovat kousek chodníku, který chybí na cestě od Alberta v ul. Hogerova (chodník rovnoběžně se Štěpařskou podél domů 811, 810, 809) směrem k ulici Do Klukovic a dále dolů do Prokopského údolí. Jde o pár metrů cesty mezi trafostanicí a domem Tréglova 808. Byla by to úplně přirozená spojnice sídliště s křižovatkou a dalším navazujícím chodníkem směr Do Klukovic. Chodník by se mohl napojit na již existující světelnou křižovatku, kde by stačilo dobudovat jeden přechod přes jednu část silnice, druhá část přechodu přes koleje už existuje.
Kousek chodníku zde citelně chybí, chodí se zde stejně přes trávu a pak se přechází 'na divoko' v křižovatce. Děkujeme za vyjádření.

Zaslal: Anonymní uživatel, 16.12.2019 v 06:49

Praha 5-
 
 
 
 

Tréglova, Praha 5

Komunikace o řešení podnětu

Podnět byla odeslán. Poté, co obdržíme odpověď od příslušné městské části nebo jiné odpovědné instituce, které bude podnět předán, zveřejníme ji na tomto místě.

Diskuze

Kožíšková: A co ten automobil parkující na chodníku? To se smí?
Žádám městskou policii, aby toho přestupce zčerstva provětrala a zvesela pokutovala.
16.12.2019 v 10:44    

Přidat komentář


Sledovat řešení podnětu (?)



Tréglova, Praha 5

 

Sledovat řešení podnětu

Nechte nám svůj e-mail. Zašleme vám informace o postupu při řešení tohoto podnětu.

Podobné podněty

Rozbitý chodník před metrem Anděl

Praha 5, 01. červenec 2015 Vyřešený

Vytlučený chodník

Praha 10, 06. únor 2013 Vyřešený

Chodník z pekla

Praha 2, 28. květen 2012 Zaslaný


Zobrazit všechny podněty