Parkování v Josefské

Poprosil jsem známého, aby mi vyfotil místo, kde mám jako slepec často potíže. Ve vjezdu, čili na chodníku, v Josefské ulici vedle školy parkují každý den auta a je obtížné tudy projít. Tato auta je potřeba odtahovat.

Zaslal: Johan Budil, 13.12.2019 v 15:03

Praha 1-

Josefská, Praha 1

Aktualizace podnětu

05.01.2020

Felix Lužický přidal následující aktualizace podnětu:

Potvrzuji, nedá se tudy chodit. Děti tu musí kličkovat mezi auty a policii je to jedno.




Komunikace o řešení podnětu

Odpoveď: 20.01.2020 21:15

Odpověď z MČ Praha 1:

Děkujeme za informaci. Její obsah předáme k řešení na MP Praha 1.
S díky a s pozdravem

Ludvík Czital
vedoucí oddělení dopravy
Úřad MČ Praha 1



Považujete odpověď za dostačující?

Diskuze

Žádné komentáře

Přidat komentář


Sledovat řešení podnětu (?)



Josefská, Praha 1

 

Sledovat řešení podnětu

Nechte nám svůj e-mail. Zašleme vám informace o postupu při řešení tohoto podnětu.

Podobné podněty

Propadlá dlažba na Hradčanském nám.

Praha 1, 06. červenec 2015 S odpovědí

Parkování na chodníku v Estonské

Praha 10, 08. červen 2012 Vyřešený

NOVODVORSKÁ PLAZA

Praha 4, 28. červenec 2012 Bez odpovědi


Zobrazit všechny podněty