Změna dopravního značení

Můžete změnit dopravní značení dle přiložené fotky?
Dopravní značení není správné, celá ulice je značená jako 30 km.

Zaslal: Petr Novák, před 7 dny

Praha 5-
 
 

U Blaženky, Praha 5

Komunikace o řešení podnětu

Podnět byla odeslán. Poté, co obdržíme odpověď od příslušné městské části nebo jiné odpovědné instituce, které bude podnět předán, zveřejníme ji na tomto místě.

Diskuze

Žádné komentáře

Přidat komentář


Sledovat řešení podnětu (?)



U Blaženky, Praha 5

 

Sledovat řešení podnětu

Nechte nám svůj e-mail. Zašleme vám informace o postupu při řešení tohoto podnětu.

Podobné podněty

Rozbitý povrch v uličce Mezná

Praha 5, 03. prosinec 2018 Nově zaslaný

Podchod Geologická a absence pozemního přechodu

Praha 5, 20. prosinec 2017 Zaslaný

Vegetace ve Froncově ul.

Praha 14, 03. leden 2019 Zaslaný


Zobrazit všechny podněty