Nová zastávka bus v ulici V Olšinách

Nejde o problém, ale podnět.
V ulici V Olšinách chybí zastávka bus (188, 175, ...) někde v prostoru obchodu Billa - tato prodejna má ze všech míst velmi vzdálené zastávky MHD.
Zastávku by mmj. využívali také rodiče/žáci z nedaleké ZŠ Brigádnílů a mohlo by ubýt cest autem do prodejny i do školy.

Zaslal: Pavel Mika, 05.11.2019 v 16:51

Praha 10-

V olšinách, Praha 10

Komunikace o řešení podnětu

Odpoveď: 06.11.2019 18:49

TSK hl. m. Prahy už studijně prověřovala možnost zastávek, narazili ale na problém, že na severní straně k vozovce přiléhají soukromé pozemky, navíc s duplicitním zápisem vlastnictví. Zda příprava nějak pokračuje např. snahou o získání souhlasu vlastníků, sdělí jedině TSK hl. m. Prahy (pozn. CHS: předáváme i na MHMP, jehož je TSK správcem komunikací).

Ing. Daniel Čech
Vedoucí oddělení státní správy - životní prostředí a doprava
Odbor životního prostředí, dopravy a rozvoje
Úřad městské části Praha 10



Považujete odpověď za dostačující?

Diskuze

Žádné komentáře

Přidat komentář


Sledovat řešení podnětu (?)



V olšinách, Praha 10

 

Sledovat řešení podnětu

Nechte nám svůj e-mail. Zašleme vám informace o postupu při řešení tohoto podnětu.

Podobné podněty