Rozbitý a znečištěný chodník na ulici

Dobrý den, chodník na ulici 'Orelská' - Praha - Vršovice je rozbitý pravděpodobně po opravě kanalizace/vodovodu. Dále na ulici Orelská je obecně velký problém s chybějícími pytlíky pro pejskaře a odpadkovými koši, kam by tento 'náklad' po svých miláčcích mohli dát. Obecně chování pejskařů v této části je velmi tristní - ale to zde nevyřešíme. Možná by mohlo pomoci chodník častěji uklízet. Také parkování v této části je kapitola sama pro sebe - parkování na přechodech, parkování zasahující do chodníku, rychlé projíždění křižovatky atp.

Děkuji.

Zaslal: Karel Nový, 30.10.2019 v 21:03

Praha 10-

Orelská, Praha 10

Komunikace o řešení podnětu

Odpoveď: 31.10.2019 13:00

Odpověď z MHMP:

Dobrý den,

děkujeme za zaslaný podnět. Tímto byl naším prostřednictvím předán k vyjádření na příslušnou instituci. Jakmile obdržíme odpověď, budeme Vás obratem kontaktovat.

S pozdravem
tým zmente.to



Považujete odpověď za dostačující?

Diskuze

Žádné komentáře

Přidat komentář


Sledovat řešení podnětu (?)



Orelská, Praha 10

 

Sledovat řešení podnětu

Nechte nám svůj e-mail. Zašleme vám informace o postupu při řešení tohoto podnětu.

Podobné podněty

Křoví na chodníku

Praha 10, 08. srpen 2013 Vyřešený

Ucpaný odvodňovací kanálek u schodiště

Praha 10, 01. červenec 2013 Vyřešený

Rozbitý chodník na nám. Jiřího z Lobkovic

Praha 3, 29. duben 2018 Zaslaný

Chybějící schody mezi ulicemi Jíchova a Smikova

Praha 14, 01. duben 2013 Zaslaný


Zobrazit všechny podněty