Chodník v ulici Spiritka, na kterém parkují auta

V ulici Spiritka po obou stranách je něco jako chodník, co je téměř v célé délce v úrovni vozovky a není z toho úplně zřejmé, že se jedná o chodník. Pravidelně na něm parkují auta, nedá se pak vůbec projít, obcházení po silnici je dost nebezpečné, málokdo tu dodržuje rychlost. Šlo by přidat zákaz zastavení nebo nějak jasně označit, že tam nelze parkovat?

Zaslal: Alena Rybičková, 15.10.2019 v 05:41

Praha 5-

Spiritka, Praha 5

Komunikace o řešení podnětu

Odpoveď: 20.10.2019 18:04

Odpověď z MHMP:

Dobrý den,

děkujeme za zaslaný podnět. Tímto byl naším prostřednictvím předán k vyjádření na příslušnou instituci. Jakmile obdržíme odpověď, budeme Vás obratem kontaktovat.

S pozdravem
tým zmente.to



Považujete odpověď za dostačující?

Diskuze

Žádné komentáře

Přidat komentář


Sledovat řešení podnětu (?)



Spiritka, Praha 5

 

Sledovat řešení podnětu

Nechte nám svůj e-mail. Zašleme vám informace o postupu při řešení tohoto podnětu.

Podobné podněty