chybějící mříže na odvodnění plochy pro chodce - Pakul (Na Bučance)

Dobrý den,
plocha pro pěší před Pakulem (Kongresové centrum Praha, alias Palác kultury) je na mnoha místech rozbitá, mříže odvodnění jsou vylomené a nebo chybí.
Kamené plotny jsou popraskané, někde i chybí.
Není to zrovna bezpečné a hlavně to nevypadá jako ve slušné společnosti, v normálním městě.
Plocha je veřejně přístupná, slouží jako chodník, ale nevím kdo jí vlastní.

Prosím, může to tam vlastník dát do pořádku?

Zaslal: Eliška Slávková, 27.09.2019 v 06:30

Praha 4-
 
 
 

Na Bučance, Praha 4

Komunikace o řešení podnětu

Podnět byla odeslán. Poté, co obdržíme odpověď od příslušné městské části nebo jiné odpovědné instituce, které bude podnět předán, zveřejníme ji na tomto místě.

Diskuze

Žádné komentáře

Přidat komentář


Sledovat řešení podnětu (?)



Na Bučance, Praha 4

 

Sledovat řešení podnětu

Nechte nám svůj e-mail. Zašleme vám informace o postupu při řešení tohoto podnětu.

Podobné podněty

Chybejici znaceni prechodu Sezimova x Taborska

Praha 4, 11. listopad 2017 Vyřešený

Rozbitý chodník v ulici Na vrstvách

Praha 4, 22. červenec 2013 Vyřešený

Díra v chodníku na Senovážné

Praha 1, 13. únor 2016 Zaslaný

Dopravní značka nahnutá do chodníku

Praha 15, 10. duben 2013 Vyřešený


Zobrazit všechny podněty