Rampa na stanici Přístaviště ve špatném stavu

Na stanici Přístaviště jsou koleje na rampě ve špatném stavu. Kromě toho jsou příliš úzké pro mnoho kočárků, jezdit vedle ale také nejde. Ideální by asi bylo koleje odstranit a nechat jen rampu.

Zaslal: Jan Krcmar, 22.08.2019 v 09:14

Praha 4-

Modřanská, Praha 4

Komunikace o řešení podnětu

Podnět byla odeslán. Poté, co obdržíme odpověď od příslušné městské části nebo jiné odpovědné instituce, které bude podnět předán, zveřejníme ji na tomto místě.

Diskuze

Žádné komentáře

Přidat komentář


Sledovat řešení podnětu (?)



Modřanská, Praha 4

 

Sledovat řešení podnětu

Nechte nám svůj e-mail. Zašleme vám informace o postupu při řešení tohoto podnětu.

Podobné podněty

Nebezpecny prechod 4 proudove silnice

Praha 4, 12. duben 2013 Zaslaný

Zničený chodník v ulici Polygrafická

Praha 10, 25. září 2019 Zaslaný

Propadlá chodníková mříž

Praha 3, 01. červen 2018 Zaslaný


Zobrazit všechny podněty