Zpomalovací opatření Křížová 3194/6a

Dobrý den,
prosím o opatření proti neukázněným řidičům, kteří mnohonásobně překračují rychlost na ul. Křížová na vyznačených přechodech (viz situace) kolem objektu ČSSZ a zejména detašovaných pracovišť na Křížové 6a.
Řidiči zde překračují ve většině případů rychlost a přechody jsou zpravidla za výjezdem ze zatáčky, kde byť pracovníci ČSSZ přecházejí po přechodě, tak to nemusí být zárukou bezpečí.
Z opačného směru ze směru ze Zlíchova jsou zpomalovací prahy.
Prosím o zvážení i ze směru od centra směr Zlíchov.
A když už by to bylo možné tak osadit zpomalovací polštáře, mezi kterými nelze projet, jako u zpomalovacích prahů, kde řidič projede mezi nimi, aniž by upravil rychlost.
Opravdu postačí chvíli postát a sledovat provoz, který vůbec nedbá zvýšenému pohybu osob pracovníků ČSSZ, kteří v rámci pracovních povinností přecházejí mezi budovami.

Píši co by přítel těhotné ženy a denně se hrozím zpráv, že v tomto úseku někdo nedobrzdil, nebo nedej bože vylétl ze zatáčky (na přiložené situaci mezi body B a C).
Mám snahu chránit svou rodinu a prosím případně o vyhodnocení tohoto úseku jako rizikového s umístěním zpomalovacích opatření.

Děkuji Vám

S pozdravem Lovás

Zaslal: Vítězslav Lovás, 14.08.2019 v 13:35

Praha 5-
 
 
 
 

Křížová, Praha 5

Komunikace o řešení podnětu

Odpoveď: 06.09.2019 06:25

Odpověď z MHMP:

Dobrý den,

děkujeme za zaslaný podnět. Tímto byl naším prostřednictvím předán k vyjádření na příslušnou instituci. Jakmile obdržíme odpověď, budeme Vás obratem kontaktovat.

S pozdravem
tým zmente.toPovažujete odpověď za dostačující?

Diskuze

Žádné komentáře

Přidat komentář


Sledovat řešení podnětu (?)Křížová, Praha 5

 

Sledovat řešení podnětu

Nechte nám svůj e-mail. Zašleme vám informace o postupu při řešení tohoto podnětu.

Podobné podněty