Zavlažování chodníku na Karlově náměstí

Zavlažování trávníku na Karlově náměstí pravděpodobně nefunguje správně. (Na cestě od tramvaje např. č.10 směrem z Palackého nám. pěšky ke kostelu sv. Ignáce.)

Zaslal: Richard Bandžak, 12.08.2019 v 15:54

Praha 2-

Karlovo nám., Praha 2

Komunikace o řešení podnětu

Podnět byla odeslán. Poté, co obdržíme odpověď od příslušné městské části nebo jiné odpovědné instituce, které bude podnět předán, zveřejníme ji na tomto místě.

Diskuze

Žádné komentáře

Přidat komentář


Sledovat řešení podnětu (?)



Karlovo nám., Praha 2

 

Sledovat řešení podnětu

Nechte nám svůj e-mail. Zašleme vám informace o postupu při řešení tohoto podnětu.

Podobné podněty

Zarostlý chodník, padající zeď v Italské

Praha 2, 15. červenec 2014 Zaslaný

Železná konstrukce padá na chodník

Praha 10, 02. prosinec 2016 Vyřešený

Nebezpečná cesta

Praha 10, 04. září 2013 Vyřešený


Zobrazit všechny podněty