Blátivá stezka u schodů poblíž metra Prosek, Praha 9

Mezi Vysočanskou ulicí jsou schody mezi zastávkou Prosek a stanicí metra Prosek. Ale velmi mnoho chodců používá cestu, která je o 7 metrů blíže k vchodu do metra než schody. Pokaždé po dešti bláto stéká na chodníku. Nevím, jak by se dalo snadno opravit, mohu nabídnout instalaci pouze 30 metrů oplocení ze schodů nebo nových schodů. Možná budete mít nějaké lepší nápady.

Zaslal: Iurii Efremov, 29.07.2019 v 15:16

Praha 9-
 
 

Vysočanská, Praha 9

Komunikace o řešení podnětu

Odpoveď: 14.08.2019 13:29

Vyjádření příslušného oddělení Technické správy komunikací hl. m. Prahy, a.s.:

"Dobrý den, chodník necháme vyčistit."



Považujete odpověď za dostačující?

Diskuze

Iurii Efremov: Děkuji za pomoc, ale bohužel to problém nevyřeší.
Bohužel, až příště bude déšť, problém se objeví znovu, protože lidé tuto cestu používají pokaždé a poškozují trávník.
Je možné instalovat vysoký bordura nebo plot, jak jsem navrhl výše?
22.08.2019 v 20:15    

Přidat komentář


Sledovat řešení podnětu (?)



Vysočanská, Praha 9

 

Sledovat řešení podnětu

Nechte nám svůj e-mail. Zašleme vám informace o postupu při řešení tohoto podnětu.

Podobné podněty

Rozbitý chodník

Praha 9, 11. únor 2013 Vyřešený

Přechody Ocelářská

Praha 9, 26. září 2013 Bez odpovědi

Žitomírská - díra v chodníku

Praha 10, 26. září 2013 Vyřešený

Díra v chodníku v Besední

Praha 1, 06. duben 2015 Zaslaný


Zobrazit všechny podněty