Dlaždice ze zdi padají na chodník - u tramvaje Poliklinika Barrandov

Při příchodu na zastávku tramvaje Poliklinika Barrandov jsou na chodníku spadlé dlaždice - rozpadá se zídka. Prosíme o nápravu, aby dlaždice neležely na chodníku a stav zdi se dále nezhoršoval.

Zaslal: Anonymní uživatel, 08.07.2019 v 00:16

Praha 5-
 
 
 

Gabinova, Praha 5

Komunikace o řešení podnětu

Odpoveď: 16.07.2019 15:45

Odpověď z MHMP:

Dobrý den,

děkujeme za zaslaný podnět. Tímto byl naším prostřednictvím předán k vyjádření na příslušnou instituci. Jakmile obdržíme odpověď, budeme Vás obratem kontaktovat.

S pozdravem
za tým zmente.to
Radka



Považujete odpověď za dostačující?

Diskuze

Žádné komentáře

Přidat komentář


Sledovat řešení podnětu (?)



Gabinova, Praha 5

 

Sledovat řešení podnětu

Nechte nám svůj e-mail. Zašleme vám informace o postupu při řešení tohoto podnětu.