Nedokončený chodník v Černičné ul.

V Praze – Kyjích v ulici Černičná je rekonstruován chodník, ale na jedné straně zůstává nedokončený. Při přechodu na druhou stranu pak v průchodu brání překážka. Chodci s kočárkem nebo malými dětmi jsou nuceni jít po silnici. Pokud by chodník byl prodloužen o cca 8 metrů, můžou chodci bezpečně přejít na druhou stranu a pokračovat v chůzi po chodníku a ne po silnici.

Zaslal: Helena Nykodýmová, 02.07.2019 v 13:57

Praha 14-
 
 
 

Černičná, Praha 14

Komunikace o řešení podnětu

Podnět byla odeslán. Poté, co obdržíme odpověď od příslušné městské části nebo jiné odpovědné instituce, které bude podnět předán, zveřejníme ji na tomto místě.

Diskuze

Žádné komentáře

Přidat komentář


Sledovat řešení podnětu (?)



Černičná, Praha 14

 

Sledovat řešení podnětu

Nechte nám svůj e-mail. Zašleme vám informace o postupu při řešení tohoto podnětu.