Propadly chodník v průchodu domu, ulice Měchenická

Dobrý den,
v průchodu domu https://mapy.cz/zakladni?vlastni-body&x=14.4851182&y=50.0505235&z=18&ut=propadl%C3%BD%20chodn%C3%ADk&uc=9hK2wxXlkL&ud=ulice%20M%C4%9Bchenick%C3%A1%2C%20Praha%2C%20okres%20Hlavn%C3%AD%20m%C4%9Bsto%20Praha je propadlý chodník u budovy bytového domu, což způsobuje zatékání do objektu. Dochází tím k poškození majetku, navíc propad může způsobit pád člověka a jeho zranění. S ohledem na blízkost mateřské školy jsou též v ohrožení i děti.

Zaslal: Jan Veselý, 10.06.2019 v 05:30

Praha 4-

Měchenická, Praha 4

Komunikace o řešení podnětu

Odpoveď: 12.06.2019 20:05

Podnět byl předán k řešení na TSK HMP.



Považujete odpověď za dostačující?

Diskuze

Žádné komentáře

Přidat komentář


Sledovat řešení podnětu (?)



Měchenická, Praha 4

 

Sledovat řešení podnětu

Nechte nám svůj e-mail. Zašleme vám informace o postupu při řešení tohoto podnětu.

Podobné podněty

Nebezpečný přechod z tramvajového ostrůvku

Praha 4, 25. únor 2019 Zaslaný

Propadající se poklop Na Zámecké

Praha 4, 14. srpen 2014 Vyřešený

Parkoviště bez chodců v NC Eden

Praha 10, 14. prosinec 2017 Vyřešený

Segway do Prahy nepatri

Praha 1, 01. září 2014 Zaslaný


Zobrazit všechny podněty