Rozbitý, kluzký a špatně osvětlený chodník v ulici Příkrá

Chodník v dolní třetině ulice Příkrá v Praze 4 (od domu čp.281 k Restauraci U báby) je vydlážděný drobnými hladkými kameny, které jsou za vlhkého počasí nebo v dešti velmi kluzké. Jelikož je chodník ve strmém svahu, klouže i za sucha, pokud chodec nemá obuv se zvlášť odolnou podrážkou. Chodník je stále plný jehličí a nepořádku. Na mnoha místech jsou kameny vymlácené a v chodníku jsou díry. Navíc je u restaurace U báby lampa pouličního osvětlení zespodu kryta zeleným keřem, takže svítí do koruny keře a na chodníku je tma, světlo keřem nepronikne. Celkový stav chodníku je velmi nebezpečný a hrozí na něm pády. Ve zbývajících dvou třetinách ulice Příkrá je chodník pokrytý asfaltem, nebo dlážděný zámkovou dlažbou. Tam je chůze bez problému. Proč to tak nemůže být i v poslední části ulice???? Děkuji.

Zaslal: Milena Poláčková, 03.06.2019 v 16:45

Praha 4-
 
 

Příkrá, Praha 4

Komunikace o řešení podnětu

Odpoveď: 07.06.2019 05:50

Odpověď z MHMP:

Dobrý den,

děkujeme za zaslaný podnět.Tímto byl naším prostřednictvím předán k vyjádření na příslušnou instituci.Jakmile odpověď obdržíme, budeme Vás obratem kontaktovat.

S pozdravem
za tým zmente.to

Alena



Považujete odpověď za dostačující?

Odpoveď: 04.08.2019 07:54

Dobrý den,

Místo jsem si prošel v úterý několikrát tam a zpátky, bylo po dešti a sám jsem uklouznul a skoro spadnul. Stav dlažby jsem nahlásil kolegům na: https://www.tsk-praha.cz/wps/portal/root/hlaseni-poruch-a-zavad s tím, že dávám podnětu za pravdu. Děkuji za podnět. Jestli a jak moc je lampa kryta musím zkontrolovat na nějaké z příštích pochůzek.

Přeji hezký den
Bc. Václav Kříž, referent oddělení dopravy ÚMČ Praha 4



Považujete odpověď za dostačující?

Diskuze

Žádné komentáře

Přidat komentář


Sledovat řešení podnětu (?)



Příkrá, Praha 4

 

Sledovat řešení podnětu

Nechte nám svůj e-mail. Zašleme vám informace o postupu při řešení tohoto podnětu.

Podobné podněty