Špatně nastavený interval semaforu ul. Na Vinobraní

Dobrý den, prosím jestli by se někdo mohl podívat na nastavení intervalu semaforu v ulici Na Vinobraní, V Korytech a Jabloňová. Když se jede autem z ulice Na Vinobraní, nebo Jabloňové, tak se čeká okolo 2,5min i když není žádný provoz. Potom je to samé i z pohledu chodců. Čekáte dlouho na zelenou a pak během 3vteřin skočí červená.

Zaslal: Marek Procházka, 03.06.2019 v 16:43

Praha 10-

Na vinobraní, Praha 10

Komunikace o řešení podnětu

Odpoveď: 05.06.2019 06:26

Dobrý den,

příslušným správním úřadem ve věcech SSZ je odbor pozemních komunikací a drah MHMP, tam prosím podnět adresujte. Tam mají k dispozici podklady k nastavení signalizace (např. signální plán), ev. jsou schopni stanovit úpravu fungování.
(Pozn. Chodci sobě: Předáváme na MHMP.)

S pozdravem

Ing. Daniel Čech
Vedoucí oddělení státní správy - životní prostředí a doprava
Odbor životního prostředí, dopravy a rozvoje
Úřad městské části Praha 10



Považujete odpověď za dostačující?

Odpoveď: 10.06.2019 05:22

Odpověď z MHMP:

Dobrý den,

děkujeme za zaslaný podnět.Tímto byl naším prostřednictvím předán k vyjádření na příslušnou instituci.Jakmile odpověď obdržíme, budeme Vás obratem kontaktovat.



Považujete odpověď za dostačující?

Diskuze

Žádné komentáře

Přidat komentář


Sledovat řešení podnětu (?)



Na vinobraní, Praha 10

 

Sledovat řešení podnětu

Nechte nám svůj e-mail. Zašleme vám informace o postupu při řešení tohoto podnětu.

Podobné podněty

Rozbitý chodník v ulici Hostýnské na Praze 10

Praha 10, 04. říjen 2015 Vyřešený

Stav okolí stanice metra Skalka

Praha 10, 05. říjen 2016 Zaslaný

Příliš dlouhé čekání na zelenou pro chodce

Praha 2, 30. září 2012 Vyřešený

Nastavení intervalů na semaforech na ulici Veletržní

Praha 7, 25. leden 2016 Bez odpovědi


Zobrazit všechny podněty