Chybějící nájezd na zastávce tramvaje Pod Jezerkou

Na zastávce tramvaje Pod Jezerkou ve směru do centra chybí u sloupku s jízdním řádem nájezd pro kočárky a vozíky. Přitom z chodníku na zastávku vede přechod, který snížený je a snížení je i na druhé straně ulice, přestože zde přechod nepokračuje, i když by to bylo vhodné.

Zaslal: Anonymní uživatel, 03.06.2019 v 16:26

Praha 4-
 
 
 

Nuselská, Praha 4

Komunikace o řešení podnětu

Podnět byla odeslán. Poté, co obdržíme odpověď od příslušné městské části nebo jiné odpovědné instituce, které bude podnět předán, zveřejníme ji na tomto místě.

Diskuze

Žádné komentáře

Přidat komentář


Sledovat řešení podnětu (?)



Nuselská, Praha 4

 

Sledovat řešení podnětu

Nechte nám svůj e-mail. Zašleme vám informace o postupu při řešení tohoto podnětu.

Podobné podněty