Neexistující pěší spojení zastávky V Remízku a ul. Ke Smíchovu

Od autobusové zastávky V Remízku neexistuje cesta pro pěší směr Slivenec, pokud chcete jít ulicí Ke Smíchovu. Stavba, která se tváří jako podchod pod ulicí K Barrandovu, je zavřená a zamčená. Po přeběhnutí čtyřproudé silnice se sice chodec dostane na druhou stranu směrem na Slivenec, ale tam pro změnu chybí chodník. Do ulice Ke Smíchovu se musí jít kus přes pole. Škoda, protože nedávno se v ulici Ke Smíchovu udělal úplně nový chodník, na který ale nic nenavazuje. Bude se to výhledově nějak řešit, nebo upravovat? Děkujeme za informaci.

Zaslal: Anonymní uživatel, 27.05.2019 v 01:05

Praha 5-
 
 
 
 
 

Ke Smíchovu, Praha 5

Komunikace o řešení podnětu

Odpoveď: 20.07.2019 13:58

Dobrý den,

co se týče uzavřeného podchodu pod ulicí K Barrandovu, je potřeba se v této věci obracet na Technickou správu komunikací, která jej má ve své správě, stejně jako ulici Ke Smíchovu (pozn. Chodci sobě: předali jsme).

Řešení pěších vazeb od Barrandova směrem do Slivence je navrhováno v ověřovací studii Ekoduktu přes ulici K Barrandovu, kterou si nechala MČ zpracovat. Tento záměr je teprve v počáteční fázi ověřování a projednání s MČ Slivenec a nejsou zde dořešeny majetkoprávní vztahy. Soukromé pozemky se nachází i mezi stávajícím podchodem a ulicí Ke Smíchovu.

S pozdravem

Ing. Petra Vlášková
Odbor územního rozvoje
oddělení koncepce rozvoje
Městská část Praha 5Považujete odpověď za dostačující?

Odpoveď: 31.07.2019 08:34

Odpověď z MHMP:

Dobrý den,

děkujeme za zaslaný podnět. Tímto byl naším prostřednictvím předán k vyjádření na příslušnou instituci. Jakmile obdržíme odpověď, budeme Vás obratem kontaktovat.

S pozdravem
tým zmente.toPovažujete odpověď za dostačující?

Diskuze

Žádné komentáře

Přidat komentář


Sledovat řešení podnětu (?)Ke Smíchovu, Praha 5

 

Sledovat řešení podnětu

Nechte nám svůj e-mail. Zašleme vám informace o postupu při řešení tohoto podnětu.

Podobné podněty