Neexistující pěší spojení zastávky V Remízku a ul. Ke Smíchovu

Od autobusové zastávky V Remízku neexistuje cesta pro pěší směr Slivenec, pokud chcete jít ulicí Ke Smíchovu. Stavba, která se tváří jako podchod pod ulicí K Barrandovu, je zavřená a zamčená. Po přeběhnutí čtyřproudé silnice se sice chodec dostane na druhou stranu směrem na Slivenec, ale tam pro změnu chybí chodník. Do ulice Ke Smíchovu se musí jít kus přes pole. Škoda, protože nedávno se v ulici Ke Smíchovu udělal úplně nový chodník, na který ale nic nenavazuje. Bude se to výhledově nějak řešit, nebo upravovat? Děkujeme za informaci.

Zaslal: Anonymní uživatel, 27.05.2019 v 01:05

Praha 5-
 
 
 
 
 

Ke Smíchovu, Praha 5

Komunikace o řešení podnětu

Podnět byla odeslán. Poté, co obdržíme odpověď od příslušné městské části nebo jiné odpovědné instituce, které bude podnět předán, zveřejníme ji na tomto místě.

Diskuze

Žádné komentáře

Přidat komentář


Sledovat řešení podnětu (?)



Ke Smíchovu, Praha 5

 

Sledovat řešení podnětu

Nechte nám svůj e-mail. Zašleme vám informace o postupu při řešení tohoto podnětu.

Podobné podněty

Nebezpečný přechod na ulici Svornosti

Praha 5, 02. listopad 2017 Zaslaný

Stromy či trávník u zastávky Průběžná

Praha 10, 26. červen 2013 Vyřešený

Nepořádek ve Vysočanech

Praha 9, 23. červen 2015 Bez odpovědi


Zobrazit všechny podněty