Chybějící chodník podél Mochovské

V Hloubětíně na Praze 14 v Mochovské ulici chybí pěší vazba podél této komunikace v úseku mezi Zelenečskou a Zámečnickou. Silnice je sama o sobě úzká, širší vozidla (popeláři) mají problém podél zaparkovaných aut projet, a tak stejně jezdí jedním kolem mimo vozovku. Vzniká tak podél celé silnice bahnitý pruh, do kterého musí uhýbat chodec jdoucí vozovkou.

Bylo by vhodné vyřešit tento úsek komunikace jako celek. Zvětšit i počet parkovacích stání např. šikmým parkováním, ale hlavně vybudovat chodník. Chodí tudy i děti do školy!

Zaslal: Martin Veverka, 19.03.2019 v 00:28

Praha 14-

Mochovská, Praha 14

Komunikace o řešení podnětu

Odpoveď: 20.03.2019 19:51

Ulice spadá do majetku hl. m. Prahy, podnět předáváme k vyřešení na TSK.

Vojtěch Doskočil
referent Odboru dopravy
Úřad MČ Praha 14



Považujete odpověď za dostačující?

Diskuze

Vojtěch Doskočil, Odbor dopravy: Ulice spadá do majetku hl.m.Prahy, podnět předáváme k vyřešení na TSK.
20.03.2019 v 15:38    

Přidat komentář


Sledovat řešení podnětu (?)



Mochovská, Praha 14

 

Sledovat řešení podnětu

Nechte nám svůj e-mail. Zašleme vám informace o postupu při řešení tohoto podnětu.