Chybějící chodníky ulice Kukelská a okolí

V Kukelské ulici chybí především chodníky, možná i přechody.
Na obrázku pod číslem 2 chybí od domu chodníky po obou stranách, lze jít tudy pouze po silnici, po přechodu na druhou stranu také chybí chodník.
Na obrázku číslo 3 také chybí chodník, stačilo by prodloužit až k domu místo chroští, nelze zde přejít jinak než po silnici mezi parkujícími auty bez přechodu.
Na obrázku 4 chybí zcela k domu chodník, je tu pouze vyšlapaná cestička nebo lze jít po parkovišti mezi auty.
Myslím, že je zde velký dluh z minulosti, a za dobu 6 let, co tu bydlím, se nic nezměnilo.

Zaslal: Martin Černý, 12.03.2019 v 15:16

Praha 14-
 
 
 
 

Kukelská, Praha 14

Komunikace o řešení podnětu

Odpoveď: 06.04.2019 08:40

Odpověď z MHMP:

Dobrý den,

děkujeme za zaslaný podnět. Tímto byl naším prostřednictvím předán k vyjádření na příslušnou instituci. Jakmile odpověď obdržíme, budeme Vás obratem kontaktovat.

S pozdravem
za tým zmente.to

Denisa



Považujete odpověď za dostačující?

Odpoveď: 18.04.2019 09:09

Dostali jsme přes magistrátní portál poněkud zvláštní vyjádření Technické správy komunikací hl. m. Prahy, a.s.:

„Žádost nespadá do kompetence TSK. Stěžovatel se musí se svým dotazem obrátit přímo na majitele pozemků, čímž je ve všech uvedených případech Hlavní město Praha (pozn. Chodci sobě: tam jsme se právě obrátili), které vyhodnotí důležitost umístění nové stavby. Majitel může zadat svým správcům vypracování projektu na vybudování nových chodníků. My správcem ovšem nejsme ani v jednom případě.

Druhou možností je obrátit se na Městskou část, ta může ze svých prostředků vypracovat projekt a dovést ho i do realizace, i přestože se jedná o pozemky ve vlastnictví a správě cizí organizace. To se však stává zřídka, ale možnost to je."

Pokusíme se podnět znovu předat na MHMP s dotazem, jak to tedy je.

Chodci sobě



Považujete odpověď za dostačující?

Odpoveď: 18.04.2019 09:15

A tady je bohužel takovéto vyjádření příslušného oddělení Magistrátu hl. m. Prahy, odboru hospodaření s majetkem:

„Hlavní město Praha v současné době neplánuje výstavbu chodníků."



Považujete odpověď za dostačující?

Diskuze

Žádné komentáře

Přidat komentář


Sledovat řešení podnětu (?)



Kukelská, Praha 14

 

Sledovat řešení podnětu

Nechte nám svůj e-mail. Zašleme vám informace o postupu při řešení tohoto podnětu.

Podobné podněty

Podchod pod nádražím Kyje

Praha 14, 12. září 2018 Nově zaslaný

Rozšíření chodníku Praha Bryksova 48 Černý Most

Praha 14, 19. březen 2015 Zaslaný

přechod Svatoplukova

Praha 2, 19. červen 2012 Vyřešený

Zvlněný chodník

Praha 7, 12. březen 2013 Vyřešený


Zobrazit všechny podněty