Bez osvětlení - spojka Nedokončená-Manželů Dostálových

Na spojovací cestě mezi ulicemi Nedokončená a Manželů Dostálových a v okolí autobusové zastávky není funkční veřejné osvětlení. Je to jediná přístupová cesta pro pěší směrem od Nedokončené k autobusu MHD.

Zaslal: Radek Novotný, 05.02.2019 v 06:42

Praha 14-
 
 

Nedokončená, Praha 14

Komunikace o řešení podnětu

Odpoveď: 11.02.2019 06:25

Dobrý den,

k výše uvedenému podnětu sdělujeme:

ÚMČ Praha 14 zahájil jednání se zástupci hlavního města Prahy, vlastníkem této přístupového cesty k autobusové zastávce, na které se nachází staré nefunkční osvětlení.

Bc. Pavla Šafránková

referent
Odbor dopravy
Úřad městské části Praha 14



Považujete odpověď za dostačující?

Odpoveď: 14.02.2019 16:49

Dobrý den,

K výše uvedenému podnětu sdělujeme.

Na pozemcích parc.č.: 2665/217 a 2665/3 k.ú. Kyje, které jsou ve vlastnictví Hlavního města Prahy, se nachází staré, nefunkční osvětlení, jehož majitel není znám. Zprovoznit toto osvětlení již nelze.

MČ Praha 14 již dávala na Magistrát hl.m.Prahy podnět na vybudování nového veřejného osvětlení v této lokalitě.

Bc.Pavla Šafránková
referent
Odbor dopravy
Úřad městské části Praha 14



Považujete odpověď za dostačující?

Diskuze

Žádné komentáře

Přidat komentář


Sledovat řešení podnětu (?)



Nedokončená, Praha 14

 

Sledovat řešení podnětu

Nechte nám svůj e-mail. Zašleme vám informace o postupu při řešení tohoto podnětu.

Podobné podněty

Přerušený chodník v ulici Ocelkova, Praha 14

Praha 14, 25. říjen 2012 Vyřešený

Podchod pod nádražím Kyje

Praha 14, 12. září 2018 Nově zaslaný

Odpadky u kontejneru na sběr šatstva v Jahodové ul.

Praha 10, 31. květen 2017 Vyřešený

Matoucí označení – Novostrašnická

Praha 10, 21. říjen 2015 Vyřešený


Zobrazit všechny podněty