Kontejnery pro tříděný odpad jsou do kopce

Na Lipenském náměstí jsou kontejnery do kopce, když je při odvozu nezabrzdí, sjíždí do vozovky
+Zrušit výklenek a přidat kontejner na elektroodpad.
Požadavek kontejnery často vyvážet – jsou stále plný!

Zaslal: Radek Novotný, 07.01.2019 v 21:42

Praha 14-
 
 
 

Lipenské nám., Praha 14

Komunikace o řešení podnětu

Odpoveď: 21.01.2019 19:42

Dobrý den, předmětné stanoviště tříděného komunálního odpadu na Lipenském náměstí je nově vybudované tak, aby vyhovovalo provozu na pozemních komunikacích. Četnost svozu je na maximální úrovni a při pravidelných kontrolách neregistrujeme problémy s vývozem. Přeposíláme podnět společnosti AVE CZ, která upozorní příslušné pracovníky, aby kontejnery při vývozu vždy řádně zabrzdili. Pokud pořídíte fotografie přeplněných kontejnerů, tak nám je můžete zaslat na naši emailovou adresu.

Děkujeme za spolupráci.

Pavel Brázdil
samostatný referent zemědělského půdního fondu
Odbor dopravy a ochrany prostředí
oddělení ochrany prostředí
Úřad městské části Praha 14



Považujete odpověď za dostačující?

Diskuze

Radek: Dobrý den, předmětné stanoviště tříděného komunálního odpadu na Lipenském náměstí je nově vybudované tak, aby vyhovovalo provozu na pozemních komunikacích. Četnost svozu je na maximální úrovni a při pravidelných kontrolách neregistrujeme problémy s vývozem. Přeposíláme podnět společnosti AVE CZ, která upozorní příslušné pracovníky, aby kontejnery při vývozu vždy řádně zabrzdili. Pokud pořídíte fotografie přeplněných kontejnerů, tak nám je můžete zaslat na naši emailovou adresu.

Děkujeme za spolupráci.

Pavel Brázdil
samostatný referent zemědělského půdního fondu
Odbor dopravy a ochrany prostředí
oddělení ochrany prostředí
Úřad městské části Praha 14
Bratří Venclíků 1073, 19821 Praha 9
21.01.2019 v 13:41    

Přidat komentář


Sledovat řešení podnětu (?)



Lipenské nám., Praha 14

 

Sledovat řešení podnětu

Nechte nám svůj e-mail. Zašleme vám informace o postupu při řešení tohoto podnětu.

Podobné podněty

Parkování vozidel v Mansfeldově ulici

Praha 14, 24. únor 2015 Zaslaný

Zanesený kanál - obrovská louže

Praha 14, 03. červen 2013 Vyřešený

Nefunkční osvětlení

Praha 2, 12. červen 2013 Vyřešený

Rozbitý chodník a okolí podchodu

Praha 2, 21. říjen 2013 Zaslaný


Zobrazit všechny podněty