Rozbitý chodník v ulici Italská, před domem číslo 32

V ulici Italská, před domem číslo 32 jsou vypadlé kostky vedle kanalizačního poklopu, viz jedna z fotografií - je to poměrně nebezpečné, jelikož se to nachází uprostřed ulice. Další dlažba chybí na místě, kde dříve býval starý parkovací automat, viz další fotografie.

Zaslal: Michal Tobrman, 03.01.2019 v 20:01

Praha 2-
 
 

Italská, Praha 2

Aktualizace podnětu

08.04.2019

Michal Tobrman přidal následující aktualizace podnětu:

Uběhly téměř čtyři měsíce a nestalo se NIC:-(

Myslel jsem, že v případě takovéto maličkosti se člověku alespoň dostane vyjádření, jinak tento portál postrádá smysl...

Za těch pár měsíců jsem už viděl dvakrát vymknutý kotník....



Komunikace o řešení podnětu

Odpoveď: 07.01.2019 21:26

Odpověď z MHMP:

Dobrý den,

děkujeme za zaslaný podnět. Ten byl naším prostřednictvím předán k vyjádření na příslušnou instituci. Jakmile odpověď obdržíme, budeme Vás obratem kontaktovat.

S pozdravem
za tým zmente.to

Alena



Považujete odpověď za dostačující?

Diskuze

Petr: No, doplnit 19 malých betonových dlažebních kostek po demontáži parkovacího automatu, to bude asi velmi, ale velmi náročné!
Odhaduji, že Michal Tobrman se ještě hodně dlouho načeká.
Radní na Praze 2 mají jistě důležitější věci na starosti.
06.01.2019 v 20:50    

Chodci Sobě: Znovu předáváme na MHMP k zajištění nápravy přes TSK.
08.04.2019 v 21:21    

Přidat komentář


Sledovat řešení podnětu (?)



Italská, Praha 2

 

Sledovat řešení podnětu

Nechte nám svůj e-mail. Zašleme vám informace o postupu při řešení tohoto podnětu.

Podobné podněty

Díra v chodníku

Praha 2, 03. červenec 2012 Zaslaný

Vysypaná dlažba v ulici Odborů

Praha 2, 07. duben 2015 Zaslaný

Díra v dláždění na nám. bří Synků

Praha 4, 17. květen 2016 Bez odpovědi

Nenavazující chodník v Poznaňské ulici

Praha 8, 10. leden 2018 Vyřešený


Zobrazit všechny podněty